Materac dla nastolatka 90×180 cm

Materac dla nastolatka 90×180 cm

Nastolatek potrzebuje wygodny materac 90×180 cm by dobrze się wysypiać. Będąc jeszcze w fazie ciągłego wzrostu potrzebuje energii i siły do nauki i realizowania pasji. Warto zainwestować w dobrej jakości materac by zapewnić mu odpowiedni rozwój.

Materace dostępne na kaszmirowysen.pl wykonane są z najlepszych materiałów. Posiadają bardzo trwały i wygodny wkład pocketowy (kieszeniowy). Materace kieszeniowe charakteryzują się dobrą elastycznością powierzchniową więc zapewnią odpowiednie podparcie dla ciągle rozwijającego się młodego organizmu.

Cechy materaca kieszeniowego

Materac pocketowy wykonany jest z cylindrycznych sprężyn, umieszczonych w osobnych kieszonkach. Nie połączone ze sobą pracują niezależnie. Dzięki temu idealnie dopasowują się do kręgosłupa. W podstawowej wersji materace zbudowane są z 262 sztuk sprężyn na metr kwadratowy. W wersji multipocketowej ilość sprężyn została zwiększona do liczby 510 szt/m2. Dostępne są również wersje max oraz mini. Wersja max posiada wydłużone o 5 cm sprężyny, natomiast wersja mini skrócone o 6 cm. Zobacz materace 90×180 cm na https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na-wymiar/Materac-do-lozka-90×180-cm-do-spania

Waga a twardość materaca

W zależności od wagi nastolatka dobieramy twardość materaca. Dla osoby ważącej mniej jak 60 kg odpowiednie będą materace miękkie, wykonane z podwójnej warstwy pianki termoelastycznej Visco Memory. Dla ważącej pomiędzy 60 a 100 kg materace średnio twarde, wykonane z warstwy lateksowej, z pianki wysokoelastycznej HR lub pojedynczej warstwy pianki termoelastycznej. Materace kokosowe wykonane z jednej warstwy kokosa przeznaczone są dla osób ważących ponad 100 kg. Jeżeli waga przekracza 120 kg na kaszmirowysen.pl rekomendujemy materace bardzo twarde. Wykonane są z podwójnej warstwy kokosa lub podwójnej warstwy kokosa i końskiego włosia.

Pokrowiec dopełnieniem całości

Równie ważny jak sam materac 90×180 cm jest pokrowiec. Wszystkie pokrowce dostępne w sklepie kaszmirowysen.pl wykonane są z bardzo miękkiej, miłej w dotyku i mięsistej wełny kaszmirowej. Są ekskluzywne i eleganckie, grube (o gramaturze 450 g/m2) Zwiększają komfort snu. Wełna kaszmirowa jest pozyskiwana przez ręczne wyczesywanie kóz kaszmirskich. Pokrowiec jest przeszyty siatka wentylującą 3D zwiększającą jego trwałość i przewiewność.

Warto skupić się na wszystkich detalach podczas zakupu materaca 90×180 cm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.