Przeszczep brody Smart Graft – skuteczny sposób na zagęszczenie zarostu

Przeszczep brody Smart Graft – skuteczny sposób na zagęszczenie zarostu

Gęsta, przystrzyżona i wypielęgnowana broda, znakomicie wpisuje się w aktualne kanony ideału mężczyzny. Niestety, wielu panów nie zostało obdarzonych przez naturę bujnym zarostem. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje skuteczne i nowoczesne zabiegi uzupełniające ubytki w zaroście, dzięki którym specjaliści mogą przeszczepić włosy w problematyczny rejon twarzy, poprawiając nie tylko wygląd, ale też samopoczucie pacjenta.

Jak sądzą eksperci z warszawskiej Kliniki Miracki, obecnie najnowocześniejszą metodą jest przeszczep brody Smart Graft – co należy wiedzieć o tej technologii przed przekroczeniem progu gabinetu specjalisty?

Bujny, zadbany zarost zwiększa atrakcyjność mężczyzny

Dla wielu kobiet, mężczyzna z zarostem jest bardziej atrakcyjny i męski. Panowie decydują się więc na uzupełnienie rzadkiego zarostu z myślą o swoich partnerkach, obowiązującą modą lub robią to dla samego siebie, by czuć się lepiej, być bardziej pewnym siebie, przeglądając się po przebudzeniu w lustrze i wzbudzać większe zaufanie w innych, zwłaszcza, jeśli mężczyźni mają młodzieńczy wygląd twarzy, przez który nie są zawsze poważnie traktowani w pracy oraz życiu prywatnym, co potrafi być irytujące. Zabieg Smart Graft pomaga rozwiązać ten problem i w kilka godzin zagęszcza przerzedzony obszar brody i wąsów.

Przeszczep zarostu twarzy – jak wygląda i dla kogo dedykowany jest zabieg?

Włosy potrzebne do transplantacji pobierane są z tyłu głowy (obszar potylicy) lub spod brody. Następnie doświadczony lekarz przeszczepia pojedyncze zespoły mieszkowe w okolice wymagające zagęszczenia. Procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu pacjent nie czuje silnego bólu ani dyskomfortu. Wysoką zaletą metody Smart Graft, jest niezwykle wysoki poziom przeżywalności włosów (tzw. graftów), bo do 98%! To mało inwazyjna procedura (nie ma konieczności używania skalpela), która gwarantuje bardzo naturalny efekt w postaci bujnego zarostu. Po zabiegu pacjent od razu może wrócić do domu. W miejscach reimplantacji, mogą pojawić się małe, podrażnienia skóry i zaczerwienienia, które samoistnie znikają w ciągu około dwóch tygodni. Okres rekonwalescencji jest bardzo krótki, już po kilku dniach mężczyzna może wrócić do pracy i codziennych obowiązków. Postronne osoby nie zorientują się nawet, że danym pacjent skorzystał z przeszczepu włosów Smart Graft. Pierwsze efekty są zauważalne już po 2-3 miesiącach, a na finalny rezultat trzeba poczekać około roku.

Jeśli chodzi o przeciwwskazania do przeszczepu zarostu, są to:

  • łuszczyca,
  • cukrzyca,        
  • choroby nerek i wątroby,
  • alergia     na preparat znieczulający,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi,
  • stan zapalny skóry w miejscu zabiegowym.

Kto powinien skorzystać z uzupełniania zarostu metodą Smart Graft?

Przeszczep włosów Smart Graft jest dedykowany nie tylko dla panów, którzy są nieusatysfakcjonowani z wyglądu swojego niezbyt imponującego zarostu. Zabieg ten skutecznie pomaga mężczyznom walczącym z łysieniem, powiększającymi się zakolami, a także tym, którzy w przeszłości korzystali z przeszczepu włosów metodą paskową i chcą ukryć blizny pozostałe po tym zabiegu. To nie wszystko! Smart Graft pozwala też zrekonstruować owłosienie okolicy oka (brwi lub rzęs). Warto podkreślić, że jest to jednorazowy zabieg – wystarczy raz skorzystać z transplantacji włosów, by cieszyć się stylowym, atrakcyjnym zarostem, bez nieestetycznych prześwitów i dużych, łysych plam. Co istotne z możliwości, jakie oferuje rewolucyjne urządzenie Smart Graft mogą skorzystać również kobiety, które mają zakola, rzadkie włosy lub cienkie brwi z wieloma ubytkami.

Myślisz o zagęszczeniu swojej brody? Chcesz dowiedzieć się więcej, na temat przeszczepu włosów metodą Smart Graft lub innych profesjonalnych zabiegach redukujących różnego rodzaju niedoskonałości urody twarzy i ciała? Zajrzyj koniecznie na stronę internetową warszawskiej Kliniki Miracki: https://klinikamiracki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.