SlimBerry – opinie w 2021, cena, skład, efekty gdzie kupić tabletki odchudzające

SlimBerry – opinie w 2021, cena, skład, efekty gdzie kupić tabletki odchudzające

Idealna, szczupła sylwetka to marzenie wielu z nas. Nic więc dziwnego, że osoby, które mają problem ze schudnięciem poszukują sposobów na to, by zgubić nadprogramowe kilogramy. Poza zmianą diety, nawyków czy rozpoczęciem ćwiczeń mamy jeszcze dodatkowe możliwości. Jedną z tych, które cieszą się dużą popularnością jest przyjmowanie tabletek odchudzających. Na rynku znaleźć możemy obecnie szeroki wybór produktów, które mają pomóc nam w spalaniu tłuszczu i usprawnić przemianę materii. Jednym z nich jest preparat o nazwie SlimBerry. Sprawdźmy czy warto po niego sięgnąć.

SlimBerry – co warto wiedzieć o tych tabletkach odchudzających?

SlimBerry to kolejna z wielu propozycji suplementów diety, których celem ma być wsparcie organizmu w procesie odchudzania. To kapsułki, których rolą ma być spalanie tłuszczu oraz podkręcenie metabolizmu. Ma on wspomagać również walkę z wysokim poziomem złego cholesterolu Producent tego preparatu zapewnia, że jest on skuteczny i może być stosowany przez każdą dorosłą osobę (poza kobietami w ciąży). Preparat zawiera naturalne składniki, a jego właściwości opierają się przede wszystkim na mocy błonnika oraz aronii. Czy jednak powinniśmy wierzyć we wszystkie zapewnienia producenta jakie możemy znaleźć w reklamach? Czy tabletki te naprawdę mogą pomóc nam w schudnięciu? Spróbujmy szczegółowo przeanalizować skład preparatu oraz opinie jakimi cieszy się SlimBerry by sprawdzić, czy jest to preparat, któremu warto zaufać.

Czy ten preparat naprawdę działa?

SlimBerry to jeden z preparatów, które na rynku znajdują się od stosunkowo niedawna. Start sprzedaży nastąpił na początku 2018 roku. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się czy ten stosunkowo nowy preparat działa. Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć między innymi na stronie producenta. Zapewnia on, że SlimBerry to niezwykle skuteczne tabletki na odchudzanie, które mogą pomóc nam w utracie nawet 18 kilogramów miesięcznie. Trzeba przyznać, że liczby te robią wrażenie. Tym bardziej, że producent informuje o tym, że SlimBerry to tabletki działające kompleksowo – nie tylko spalające tłuszcz, ale również przyspieszające metabolizm i wpływające na zmniejszenie apetytu. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, że producenci zawsze chwalą swój produkt.

Tymczasem SlimBerry jest jedynie suplementem diety a nie wyrobem medycznym. Dokładnie sprawdźmy więc jak wygląda skład, dawkowanie oraz przeciwwskazania do stosowania tych tabletek a także zapoznajmy się z opiniami, jakimi cieszy się ten produkt.

Co znajdziemy w jego składzie?

W przypadku suplementów diety na odchudzanie skład tabletek, które przyjmujemy ma ogromne znaczenie. Niestety, producent nie podaje informacji o wszystkich substancjach jakie możemy znaleźć w kapsułkach SlimBerry. Wiemy jednak, że opiera się ona na ekstrakcie z owoców aronii. Owoc ten ma bowiem działanie, które hamuje łaknienie. Co więcej, ekstrakt ma podnosić temperaturę ciała, przez co jednocześnie przyczyniać się do spalania tłuszczu. To jednak nie wszystko. SlimBerry to również błonnik, który jak wiemy jest substancją, która zmniejsza uczucie głodu oraz pozytywnie wpływa na perystaltykę jelit. Kapsułki SlimBerry ma również specjalną otoczkę, której rolą jest powolne uwalnianie składników preparatu. Producent informuje nas, że dzięki temu suplement ten działa przez całą dobę przez co jest bardziej skuteczny.

Ile kosztuje SlimBerry?

Każda osoba, która zastanawia się nad zakupem tabletek na odchudzanie wie doskonale, że ich ceny bywają bardzo zróżnicowane. Ponieważ nikt z nas nie lubi przepłacać postanowiliśmy sprawdzić jak wygląda cena preparatu SlimBerry. Na stronie producenta możemy znaleźć informację o tym, że opakowanie produktu SlimBerry kosztuje obecnie 137 złotych. Cena nie jest więc mała. Co więcej, producent wyraźnie zaznacza, że obecna cena jest ceną promocyjną a tabletki SlimBerry dostępne będą w znacznie wyższej, bo wynoszącej 317 złotych, cenie. Słowem, jeśli poszukujemy suplementu, który będzie tani warto zastanowić się nad poszukiwaniem alternatywy, ponieważ SlimBerry to propozycja, która może poważnie nadwyrężyć nasz domowy budżet.

W jakich opakowaniach dostępne są tabletki na odchudzanie SlimBerry?

Cena preparatu to jedno, warto jednak mieć świadomość w jakich opakowaniach dostępny jest ten środek. W przypadku SlimBerry możemy zamówić opakowanie 30 kapsułek, czyli takie, które wystarczy nam na 15 dni kuracji. Producent zapewnia, że jeśli produkt nie spełni naszego oczekiwania, możemy go odesłać. Niemniej jednak trudno podjąć decyzję, czy środek ten jest w naszym przypadku skuteczny po zaledwie dwóch tygodniach.

Gdzie mogę kupić ten środek?

SlimBerry to produkt, którego nie znajdziemy w ofercie aptek – zarówno stacjonarnych, jak i internetowych. Nic więc dziwnego, że wiele osób, które dowiaduje się o jego istnieniu jest zdezorientowana i zastanawia się gdzie może go nabyć. Tym bardziej, że tabletek tych nie znajdziemy również na portalach ogłoszeniowych ani aukcyjnych. Pojedyncze aukcje, które się pojawiają to najczęściej prywatne ogłoszenia. Z tego powodu zakup preparatu SlimBerry tą drogą jest ryzykowny.

W jaki sposób możemy więc go nabyć? Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z ofert mailowych, które trafiają na nasze skrzynki. Producent dba o to, aby informacje na temat produktu trafiały do zainteresowanych osób, dzięki czemu nie jest to problemem. Możemy również wejść na stronę producenta i zamówić tabletki poprzez wypełnienie prostego formularza.

Dawkowanie preparatu SlimBerry

Niezależnie od tego, jakie tabletki na odchudzanie przyjmujemy niezwykle ważne jest odpowiednie dawkowanie. Od tego zależy bowiem nie tylko skuteczność działania naszych tabletek, ale również bezpieczeństwo stosowania preparatu. W przypadku preparatu SlimBerry, który ma formę kapsułek potrzebujemy szklanki wody. W ciągu dnia przyjmujemy 2 kapsułki preparatu dbając o obfite ich popicie. Ponieważ preparat zawiera błonnik woda jest niezbędna do rozpuszczenia go w układzie pokarmowym.

Co ważne, w przypadku SlimBerry skuteczność preparatu zależy zarówno od wspomnianego już dawkowania, ale również odpowiedniego przechowywania produktu. Z tego właśnie powodu, tabletki na odchudzanie powinny znajdować się w ciemnym i chłodnym miejscu. Suplement nie powinien być wystawiany na działanie promieni słonecznych, ponieważ mogą one negatywnie wpływać zarówno na trwałość jak i skuteczność działania produktu.

Przeciwwskazania

Podejmując decyzję o zakupie tabletek na odchudzanie warto zawsze upewnić się, że jest to preparat, który nie będzie miał negatywnego wpływu na nasze zdrowie. Sprawdźmy więc jak wygląda sytuacja ze SlimBerry.

Producent zapewnia, że w składzie tego preparatu znajdziemy naturalne składniki, niemniej jednak dostęp do szczegółowego składu tabletek jest utrudniony. Jak każdy suplement należy więc przyjmować go z rozwagą, ściśle przestrzegając dawkowanie.

Co równie ważne, SlimBerry to tabletki na odchudzanie, które przeznaczone są wyłącznie do stosowania przez osoby dorosłe. Nie należy ich również przyjmować w czasie ciąży i karmienia piersią.

Opinie o SlimBerry

SlimBerry to produkt, który pojawił się na rynku na początku 2018 roku. W tym czasie na jego zakup zdecydowała się spora grupa osób. Nic więc dziwnego, że chętnie dzielą się one opiniami co do jego skuteczności. Niestety, nie są one zbyt pochlebne.

Bardzo wielu internautów skarży się na forach na brak skuteczności wspomnianego preparatu. Mimo faktu, że producent obiecuje nam utratę nawet do 18 kilogramów w ciągu miesiąca – wiele osób nie odnotowało żadnych efektów przyjmowania SlimBerry lub schudło o wiele mniej. Jest to więc dość spory minus tego produktu.

A więc co na odchudzanie zamiast SlimBerry?

Na szczęście, SlimBerry nie jest jedynym produktem, który może pomóc nam w odchudzaniu. Na rynku nie brakuje bowiem suplementów, które cieszą się dobrymi opiniami i mają potwierdzoną skuteczność. Jednym z tych, na które warto zwrócić uwagę jest BurnBooster (link do strony >> KLIK)

Preparat ten dostępny w formie kapsułek w swoim składzie zawiera naturalne, roślinne wyciągi. Wśród nich wymienić możemy między innymi:

 • zielony jęczmień, który znany jest z hamowania apetytu,
 • pieprz kajeński, który przyspiesza spalanie tłuszczu,
 • zielona kawa, która stymuluje przemianę materii,
 • Garcinia Cambogia, czyli tropikalny owoc znany ze spalania tłuszczy.

Przyjmowanie preparatu BurnBooster ma na celu nie tylko spalanie tłuszczu, ale również pobudzanie metabolizmu oraz zmniejszanie napadów wilczego głodu. Dzięki temu preparat ten działa kompleksowo co zwiększa skuteczność jego działania.

burnbooster baner

Producent tego suplementu twierdzi, że dzięki niemu możliwa jest utrata nawet do 8 kilogramów miesięcznie a pozytywne opinie jakie możemy znaleźć w sieci zdają się to potwierdzać. Utrata wagi jest więc naprawdę spora, niemniej jednak wciąż jest to bezpieczne odchudzanie, które nie zaszkodzi naszemu zdrowiu.

Co równie ważne, BurnBooster jest preparatem, który bez problemu możemy kupić na oficjalnej stronie producenta – jest więc dostępny dla każdego z nas.

Wady i zalety preparatu SlimBerry w pigułce

Nadszedł więc czas na podsumowanie co wiemy o preparacie Slimberry.

Wśród zalet tego produktu wymienić możemy:

 • szczegółowo opisane działanie preparatu,
 • praktyczną formę przyjmowania – wygodne do połknięcia kapsułki.

Wśród wad:

 • wysoką cenę,
 • negatywne opinie użytkowników,
 • brak szczegółowych informacji dotyczących składu oraz potwierdzonej informacji o skuteczności,
 • małe opakowanie, które wymaga od nas częstych zakupów produktu.

Nie jest to więc preparat, który pozbawiony jest jakichkolwiek wad. Warto więc dokładnie przemyśleć decyzję o jego zakupie.

Podsumowując, jeśli zależy nam na tym, by suplement na odchudzanie, który zdecydujemy się zakupić faktycznie działał na naszą korzyść i ułatwił utratę wagi warto dokładnie analizować jego skład oraz zapoznać się z opiniami na jego temat. Łatwo bowiem ulec magii reklamy i kupić produkt bez wcześniejszego sprawdzenia czy naprawdę może nam on pomóc. Na szczęście, istnieją środki na odchudzanie, które naprawdę działają i to na nie warto postawić.

burnbooster baner

19 thoughts on “SlimBerry – opinie w 2021, cena, skład, efekty gdzie kupić tabletki odchudzające

 1. Moim zdaniem, przyjmowanie tych wszystkich suplementów na odchudzanie mija się z celem. Jak ktoś chce schudnąć, to powinien po prostu zacząć się ruszać i zmienić swoją dietę. Jakoś w cuda nie wierzę.

  1. Slimberry to złodziejstwo. Firmy, które rozprowadzają te piguły to zwykli złodzieje. Zapłaciłem rok temu jednej z nich 137 zł i nie mam nic do dziś.

 2. Mówcie co chcecie, ale mi akurat Burn Booster pomógł bardzo. Oczywiście, że samo przyjmowanie tabletek to trochę za mało, ale efekty z tym suplementem są naprawdę dobre. Ja polecam.

 3. Ok, wszystko ładnie, pięknie. Niestety, mi Slimberry w ogóle nie pomógł. Waga stoi w miejscu. Tylko portfel trochę schudł.

 4. A ja mam takie pytanie… zamówiłam ten suplement i jakiś Pan wydzwania do mnie i proponuje mi, że będzie moim opiekunem odchudzania. Nie powiem, żeby mi się to podobało. Tym bardziej, że kulturalnej odmowy jak widać nie przyjmuje.

  1. W artykule masz informacje na ten temat, jedynie przez link na mailu albo od osoby prywatnej, czyli tak niezbyt bezpiecznie.

 5. Zanim zaczniemy kombinować z jakimiś suplementami o nieznanym składzie lepiej po prostu zmienić dietę. To naprawdę wystarczy. Więcej warzyw, wody, mniej przetworzonego jedzenia i waga szybko zmaleje.

 6. Niestety, jak ktoś nie ma silnej woli to choćby nie wiem co łykał i tak nie schudnie. Niestety, sama się o tym przekonałam na własnej skórze. To nie jest tak, że łykasz tabletki i możesz jeść wszystko.

 7. Polecam się ruszać i jeszcze raz ruszać. Po przeczytaniu tego artykułu szanujezdrowie.pl/20-000-krokow-dziennie/ zmieniłam podejście do kilku spraw. Generalnie dieta + ruch czynią naprawdę wiele 🙂

 8. jeżeli chodzi o skuteczność to mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. brałam już kilka różnych produktów na odchudzanie, tańszych, droższych, popularnych i tych mniej popularnych. było różnie. Natomiast przy burnboosterze zanotowałam największą różnicę a wynosi ona za tamten tydzień -4 kg/tydź.

 9. Badziew i tyle, ja po tym przytyłam 7 kilo, napuchłam i tylko wyrzuciłam kasę w błoto. Za każdym razem jak dzwonili do mnie konsultanci to zalecali co raz to inne dawkowanie. W życiu bym za to nie dała nawet złotówki i nikomu tego preparatu nie polecę!!!

 10. Naiwnie sie dalam nabrac na preparat cud co pomoze mi uzyskac wymarzona figure. I to nie raz a dwa razy… konsultanci tej firmy nie wiem czy sa dietetykami ale posiadają sporą wiedzę dietetyczna i mega dobra komunikacje. Nabralsm sie jak dziecko i kupilam zwykle suplementy- Fatfix, Fatfix green i Slimberry za okolo 1000 zl. Takie rzeczy sa niegodziwe, nieuczciwe i okrutne bo wiążą sie nie tylko ze strata finansowa ale tez i moralna i emocjonalną. Bardziej niz utrata kasy dobija mnie zmarnowane 2 miesiace bez efektów diety… chcialabym wszystkich przestrzec przed ta firma ale nie wiem jak gdyz oni sa bardzo aktywni w sieci i wszędzie sie reklamują. Moje negatywne komentarze pod oferta produktu nigdy nie sa publikowane. Ta firma z pewnością znajdzie inne osoby które dla spełnienia marzenia utraty wagi nabiorą sie na ich sztuczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.